Другий день роботи Літньої школи

9 травня 2023 року продовжуємо роботу Літньої школи в рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи», що фінансується Європейським Союзом (ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA-101094420).

Спікерка другої зустрічі Тетяна Поспєлова професорка кафедри управління Київського Університету імені Бориса Грінченка, докторка наук з державного управління, магістриня практичної психології.

Учасники літньої школи пройшли шлях миротворення від глобального до локального та індивідуального рівня. Занурились у процесс перетворення війни на мир засобами арт-терапії. Шукали засоби та підходи до миротворення. Розвивали миротворчу креативність. Фантазували… Малювали… Моделювали…
Прийшли до висновку: що завдяки миротворчій освіті ідеальному світу без воєн бути!

Команда проєкту PeaECH вдячна усім учасникам літньої школи, а також програмі Еразмус+ за грантову підтримку наших активностей.