Про результати першого року реалізації проєкту

24 жовтня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Факультету економіки та управління на якому координатока проєкту PeaECH, докторка економічних наук, професорка Людмила Ільїч доповіла про результати першого року реалізації проєкту Еразмус+ Модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи».
У доповіді Людмила Ільїч наголосила на тому, що сталого розвитку у світі можливо досягти лише через культуру миру. Нині у низці країн світу, які розвиваються, і в Україні у тому числі, поступ до забезпечення сталого розвитку уповільнюється через збройні конфлікти та наслідки, пов’язані з ними. Саме тому, команда проєкту PeaECH шукає інноваційні рішення у створенні нового концепту миротворчої освіти в Україні. За перший рік реалізації проєкту, команді PeaECH вдалося, дослідити європейські тренди у провадженні миротворчої освіти; створити навчальний модуль і організувати неформальне навчання магістрантів у цьому напрямі; провести Літню школу та конкурс проєктів, де презентувалися ідеї розвитку навичок ненасильницького спілкування серед дітей та дорослих; організувати Всеукраїнську конференцію «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи», яка об’єднала найкращих експертів та фахівців з миротворчої освіти. Одним з визначних досягнень кафедри управління команда проєкту PeaECH вважає запровадження в освітній процес Київського університету імені Бориса Грінченка дисциплін «Миротворча освіта в управлінні та бізнесі», «Миротворча освіта для публічних службовців» для магістрантів, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Державне управління».
Детальніше про результати реалізації першого року проєкту дивіться у презентації.