Члени нашої команди підвищують кваліфікацію

Урахування людських емоцій та керування ними має прагматичні переваги на лише для особистості, а й для колективу. Володіння емоційною компетентністю сприяє кращому усвідомленню і розпізнаванню емоцій людей, управлінню емоціями всередині себе і в стосунках з іншими, покращенню людських взаємовідносин, налагодженню комфортної робочої атмосфери, підвищенню ефективності праці тощо.

Людмила Ільїч, докторка економічних наук, професорка, координаторка проєкту PeaECH, 17 лютого 2023 року успішно завершила курс «Емоційний інтелект» в міжнародній школі «Woomen’s compass school», підвищивши власну емоційну та професійну комптентність. Вітаємо та зичимо нових професійних звершень!

Незабаром стартує початок навчання за модулем «Миротворча освіта», де Людмила Миколаївна читатиме інтенсивний курс «Розвиток емоційного інтелекту як крок до взаєморозуміння». Чекаємо на можливість отримати найактуальнішу інформацію у сфері управління емоційним здоров’ям та розвитку емоційного інтелекту.