13 травня 2023 року в рамках роботи Літньої школи Жана Моне відбувся конкурс проєктів на тему «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи». У ньому взяли участь керівники закладів освіти міста Києва та Київської області, публічні службовці та представники громадських організацій, представники закордонного українства. Метою Конкурсу було активізувати освітян та представників громад до популяризації європейських миротворчих цінностей та розробки і впровадження інновацій з миротворчої освіти в освітні процеси та громадську діяльність. Організаторами конкурсу були команда проєкту PeaECH та Київський університет імені Бориса Грінченка. Конкурс проводився як одна із активностей проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи», що фінансується Європейським Союзом.  Відбірковий етап конкурсу проходив протягом кількох тижнів, після чого було обрано найкращі проекти для презентації в рамках літньої школи. Учасники представили свої яскраві ідеї та розробки в області миротворчої освіти, які відповідали цілям і пріоритетам конкурсу.Конкурс став майданчиком для обміну ідеями та досвідом, сприяв розвитку партнерства між різними учасниками освітнього процесу та стимулював розробку нових інноваційних підходів до миротворчої освіти.