Участь членів команди у програмі академічної мобільності в рамках проєкту

Впродовж 07 листопада – 09 грудня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри управління – д.е.н, професор Людмила Ільїч та к.е.н., доцент Олена Акіліна в рамках реалізації міжнародного проєкту “Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи”, ( програма Еразмус+ за напрямом Жана Моне) взяли участь у програмі академічної мобільності. Дослідження проводилось у Вищій школі менеджменту інформаційних систем ISMA, що входить до ТОП-10 найкращих вишів Латвії в рамках опанування європейського досвіду в галузі миротворчої освіти.

Під час стажування науково-педагогічні працівники вивчили педагогічний досвід, науково-дослідну роботу, ознайомилися з досягненнями ISMA та перспективами розвитку закладу вищої освіти;

засвоїли інноваційні технології, форми, методи та засоби інтеграції теоретичного та практичного навчання;

набули практичного досвіду у сфері миротворчої освіти;
сформували нові професійні компетентності в науково-дослідній діяльності в галузі миротворчої освіти;

розширили досвід змісту навчання з урахуванням його цільового спрямування, досвід практичної роботи та професійної діяльності, інтереси і потреби;

застосували інноваційні технології реалізації змісту практико-орієнтованого навчання, що передбачає його спрямованість на питання миротворчої освіти.

По завершенню стажування науково-педагогічні працівники кафедри управління отримали сертифікати.
Дякуємо нашим колегам ISMA за нові знання, цікавий досвід та теплий прийом.