Тренерка проекту PeaECH Олена Акіліна взяла участь у заході з Гарвардського підходу до переговорів

2 липня 2024 року Олена Акіліна, доцентка кафедри управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидатка економічних наук, доцентка та дослідниця проекту PeaECH, взяла участь в онлайн-заході “Просто про переговори: Гарвардський підхід”. Захід проводила Галина Єрьоменко, кандидатка юридичних наук та СЕО Українського Центру медіації. Це була прекрасна нагода поглибити свої знання та навички у сфері переговорів, використовуючи Гарвардський підхід, а також цінний досвід, що буде корисний у подальшій роботі над проектом PeaECH, який має на меті сприяти формуванню миротворчих навичок та консолідованого суспільства, орієнтованого на людину. Участь Олени Акіліної в заході “Просто про переговори: Гарвардський підхід” є корисним внеском у розвиток проекту, оскільки здобуті знання допоможуть покращити миротворчу освіту та підвищити ефективність миротворчих ініціатив.