Літня школа – 2024 в рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи». День четвертий.

Спікеркою четвертого дня Літньої школи – 2024 в рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи» стала Тетяна Поспєлова, професорка кафедри управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, докторка наук з державного управління, магістриня практичної психології.

Учасники літньої школи пройшли шлях миротворення від глобального до локального та індивідуального рівня. Вони занурилися у процес перетворення війни на мир засобами арт-терапії, використовуючи різні методи мистецтва для вираження своїх почуттів і переживань. Протягом навчання учасники шукали засоби та підходи до миротворення, обговорювали теми миру і війни, ділилися своїми ідеями та досвідом.

Важливою частиною програми було розвиток миротворчої креативності: учасники фантазували, моделювали різні сценарії мирного співіснування, створювали арт-об’єкти, що відображають їхні погляди на конфлікти та їх вирішення. Ці практики не тільки допомагали учасникам виразити свої думки та почуття, але й сприяли створенню атмосфери довіри та взаєморозуміння, що є важливим для формування мирного суспільства.

Прийшли до висновку: що завдяки миротворчій освіті ідеальному світу без воєн бути!